Vítejte na stránkách chovatelské stanice irských vlkodavů RayllBeRi

Při výběru názvu naší CHS jsme měli jasno už od začátku. Je spojením toho nejlepšího co nám přineslo do naší rodiny štěstí a to spojením jmen Raylenne (maminky naší holčičky) Be My Babette Chrisboa Naif a Ringo (tatínek).

A jak to všechno začalo…Splněním jednoho dětského snu. Když se mi jako malé holce dostala do rukou kniha “Irčák Finn“ věděla jsem, že ho jednou musím mít.

A když nastal ten správný čas tak k nám do rodiny se dvěma syny a kočkami přišla vysněná holčička irského vlkodava „Babetka“ z CHS Chrisboa Naif od chovatelky Klárky Hájkové.
Náš život se od této chvíle úplně změnil. A to doslova a do písmene.
Být součástí života tohoto obříka s něžným srdcem je darem.

Irský vlkodav je pes, který na první pohled každého uchvátí svou velikostí. Ale ne každý si může toto plemeno pořídit. Poskytnout mu šťastný aktivní život, plný radosti není zadarmo. Tím nemyslím jen finanční náklady na krmení, vitamíny, veterináře atd. Ale hlavně čas. Je to pes, který potřebuje přítomnost a lásku své rodiny. Chce Vám být neustále nablízku, sdílet s Vámi co možná nejvíce Vašeho času, ale samozřejmě potřebuje mít i svůj klid na odpočinek a relaxaci. Získat si jeho srdce je to nejcennější. On Vám všechnu lásku a péči mnohonásobně vrátí.

 

 

 

 

Copyright © 2020 RayllBeRi - Všechna práva vyhrazena. | by Martin Bugner